Головна...
Головна сторінка Нагороди ТМ «ПАЛИНОЧКА»
First National Contest of Special Craft Beverages - Kiev...

Нагороди ТМ «ПАЛИНОЧКА»

First National Contest of Special Craft Beverages – Kiev 2019

———

IVX Міжнародний професійний дегустаційний конкурс напоїв 

Перше місце в категорії дистиляти фруктові

 

———

IV-й МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ ПАЛИНКИ ТА ДИСТИЛЯТІВ У м. СЕГЕД (Угорщина)

5-7 грудня 2019 року відбувся вже четвертий міжнародний чемпіонат палинки та дистилятів, який по праву вважається одним з найтитулованіших чемпіонатів в Європі. Організатором даного заходу є Фундація Гунгарікумів Південного регіону Угорщини і Угорське об’єднання палинкарів під головуванням Ниймета Йожефа.
Чемпіонат проводився у м. Сегед у «володіннях Бороштян». Професійну підтримку надавав Орден Палинки Карпатського басейну. Трьохденний чемпіонат вважається більш аніж просто змаганням, на ньому, крім визначення найкращих, учасникам чемпіонату,за бажанням, професійне журі під головуванням Мут Йожефа, надавало професійні висновки щодо кожного зразка та рекомендації щодо можливостей покращення якості напою.

На IV-й МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ ПАЛИНКИ ТА ДИСТИЛЯТІВ 2019 року надали свою продукцію- 346 учасників. Більшість з них були з Угорщини. Також багато напоїв було представлено з Карпатського басейну, а саме: Словаччина, Трансільванія (Румунія), Хорватія та Сербія. В чемпіонаті прийняли участь 112 підприємств-виробників дистилятів, та 234 домашніх офіційних палинкарів, які мають відповідні дозволи на виготовлення та продаж палинки. Вперше на чемпіонаті було представлено дистиляти з України (ТМ «ПАЛИНОЧКА»).
Всі зразки були розділені на 14 категорій. Журі складалось із 24 висококваліфікованих суддів, більшість з яких також є членами Національної ради палинкарів Угорщини. У тому випадку, коли різниця у оцінюванні дистилятів серед членів журі різнилася більше 3-х балів, такий дистилят оцінювали додатково 3 найтитулованіші члени. Оцінювання здійснювалось по 20-ти бальній системі. 36 зразків не було допущено до оцінювання у зв’язку з низьким рівнем якості.

ТОВ «АГРОФРУКТСЕРВІС» (ПЕРША ЗАКАРПАТСЬКА ПАЛИНЧАРНЯ) надіслало на чемпіонат 8 видів своєї продукції, 7 з яких отримали призові місця, що для підприємства, яке працює всього рік, є великим досягненням. Представлено було 6 видів класичних палинок, а саме: Палиночка Яблучна, Виноградна, Черешнева, Абрикосова, Сливова та Айвова, а також два експериментальних напої: Джин плодовий та Бренді плодовий.

Результат оцінки напоїв ПЕРШОЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ПАЛИНЧАРНІ :
Джин плодовий – 1 місце (золото)
Палиночка яблучна та виноградна – 2 місце (срібло)
Палиночка черешнева, абрикосова, сливова та Бренді плодовий – 3 місце (бронза).
Палиночка айвова в лідери не попала. Через малий термін відпочинку після купажування, острота спирту подавляла ароматику.Але по кількості балів, залишлась в 10-ці кращих айвових палинок.

Також, у зв’язку з унікальністю та високою якістю, напій Джин, ПЕРШОЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ПАЛИНЧАРНІ отримав особливу нагороду від господарів чемпіонату.

———

IV First National Professional Tasting Competition – Ukrainian craft spirits awards